İrnak Lojistik olarak Nakliye çözümlerimiz içerisinde Grupaj ve Komple Nakliye , Ağır Yük Nakliye , Konteyner Nakliye , Proje Taşımacılık, Gümrük İşlemleri , Lojistik Dağıtım olarak sayabiliriz.. .

Kurumsal

/ Medya Bölümü / Araç Filomuz ve Resim Galerisi
Araç Filomuz

Her Yüke ve Çeşide göre Araçlarımız Mevcuttur.

2018 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan İrnak uluslararası taşımacılık , hizmet sunduğu destinasyonlarda sektörün lider işletmelerinden biri olarak 6 ülkede faaliyeti güsteren özmal araçları ve kiralık araçları ile gerçekleştiren bir kuruluştur. Oluşturmuş olduğu güçlü organizasyonu ve teknolojik alt yapısyla “ karadan İpek yolu “ destinasyonunu tamamlamıştır. İrnak uluslararası, Kıtalararası taşıma alt yapısı ile, Baku Azerbaycan ’dan Kazakistan’a kadar İhracat ve Transit taşıma ile yıllık 80 sefer gerçekleştirmektedir. İrnak uluslararası, Türkiye'de Ulaştırma bakanlığının karayolu ile taşıma yapabilmesi için yasal zorunluluk olan C2 yetki belgesi, Filosunda bulunan 16 çekicinin tamamı Euro 4 normlarındadır. 18 adet Dorse, ünitesiyle yıllık hedeflerini aksatmadan tamamlamaktadır.

C2 Yetki Belgesi

Firmamız ulaştırma Bakanlığı tarafından onaylanan uluslararası Sevkiyatlara çalışma izni veren c2 yetki belgesine Sahiptir.

Özmal Araç Filosu

Filosunda bulunan 16 çekicinin tamamı Euro 4 normlarındadır. 18 adet Dorse, ünitesiyle yıllık hedeflerini aksatmadan tamamlamaktadır.