İrnak Lojistik olarak Nakliye çözümlerimiz içerisinde Grupaj ve Komple Nakliye , Ağır Yük Nakliye , Konteyner Nakliye , Proje Taşımacılık, Gümrük İşlemleri , Lojistik Dağıtım olarak sayabiliriz.. .

kuruMsal

/Hakkımızda /  
Firma Künyesi

irnak lojistil dış tıcaret ltd şti

Tel No : +90 216 527 58 05
Fax No : +90 216 527 58 52
Mobile No : +90 533 713 58 95
E mail : info@irnak.com.tr
Address : küçükbakkal koy mh. Derebey sok. NO: 13 D: 37 Dumankaya Flex
Country : Türkiye
State : İstanbul
City/Village : Ataşehir
 
Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı:

Her işletme kâr amaçlı kurulmakta ve sunmuş olduğu hizmet karşılığında hak ettiği geliri elde edip, gelirine karşılık işletmesine vizyon ve misyon oluşturmakta. İrnak uluslararası taşımacılık prensiplerini çelik kapı gibi oluşturmuş, tavizsiz iş potansiyelini geliştirmekte. Bireyden başlayarak aile, çevre, bölge ve tüm insanlığa katma değer oluşturma çabasında. Arzumuz, işletmemizi kıymetli bir marka olarak yaşatmak, çalışanımız, hizmet verdiğimiz ve hizmet aldığımız kişi, kurum ve etkileşimde olduğumuz tüm bireylere karşı sorumluluğumuzu maksimum derecede gerçekleştirmek.
Web Sitemiz http://www.irnak.com.tr
KAZANIMLARIMIZ

Güleryüzlü

Çünkü işimizde tecrübeli ve uzmanız. Anladığımız işi icra etmekten dolayı mutluyuz. Bu enerjiyi de sunduğumuz  hizmet anında müşterimize de her fırsatta yansıtmaktayız.

Kaliteli

Bizim için önemli olan sayıca yaptığımız iş değildir. Kaliteli yaptığımız iş bizim için önemlidir. Yapamıyacağımız işin altına girmeyiz..

Hızlı

Hızın tanımı bizce en kaliteli servisi ve kusursuz hizmeti sanılandan çok daha kısa surede teslim etmektir..

Sorunsuz

Evet hizmet dediğiniz sorunsuz olmalı yoksa bizim ve müşterimizi için hiçbir anlamı olmaz bunu çok iyi biliyoruz.