İrnak Lojistik olarak Nakliye çözümlerimiz içerisinde Grupaj ve Komple Nakliye , Ağır Yük Nakliye , Konteyner Nakliye , Proje Taşımacılık, Gümrük İşlemleri , Lojistik Dağıtım olarak sayabiliriz.. .

Ülkeler

/ Çalışılan / Ülke Detayı
  • İran

    Türkiye-İran güzergahında uzun yıllardır ihracat-ithalat sevkiyatları anlamında başarılı çalışmalara imza atan firmamız

  • Türkmenistan

    Her hafta belirli günlerde Türkmenistan’a yük taşımacılığı yapan firma çok uygun navlunla hizmet vermektedir. Malınızı nakliyat sigortası yaparak teminat sağlayan İrnak Uluslararası taşımacılık sizlere kaliteden ve kendi standartlarından ödün vermeden hizmet sunmaktadır. Türkmenistan’ın Aşkabat, Bakanabat, Türmanabat, Hazar, Türkmenbaşı, Nebit Dağı, Kumdağ ve Bayramali illerine giderek nakliyat ve lojistik hizmeti vermektedir

Türkmenistan Nakliye
Posta İrnak Uluslararası taşımacılık

Türkmenistan Lojistik Taşımaları Nasıl Yapılır?

Lojistik alanında bilgi ve tecrübeleriyle kendini kanıtlamış olan İrnak Uluslararası taşımacılık firması Türkmenistan’ a her türlü nakliyat ve ağır nakliyat hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetine odaklı olarak çalışan firma Türkmenistan’la kalıcı ilişkiler kurmayı hedeflemektedir. Yıllardır lojistik alanında çalışarak deneyim kazanmış uzman personeller tarafından verilen hizmet sayesinde hiçbir sorun yaşamazsınız. Taşınacak yükü özelliğine göre istenilen genişlik, uzunluk ve iç hacmine sahip olan araçlara sahiptir. Ayrıca firma ihtiyaç duyduğunda sözleşmeli araç de temin etmektedir. Özellikle uluslararası alanda Türkmenistan nakliyat konusunda öncü olan firma yolculuk esnasında oluşabilecek her türlü hasarın karşılanmasını sağlamak amacıyla önceden CMR sigortası yapmaktadır. Son model frigo tır ve tenteli dorseler ile minimum sürede yükünüzü adrese ulaştırır.

Türkmenistan Lojistik Hizmetleri Nelerdir?

Her hafta belirli günlerde Türkmenistan’a yük taşımacılığı yapan firma çok uygun navlunla hizmet vermektedir. Malınızı nakliyat sigortası yaparak teminat sağlayan İrnak Uluslararası taşımacılık sizlere kaliteden ve kendi standartlarından ödün vermeden hizmet sunmaktadır. Türkmenistan’ın Aşkabat, Bakanabat, Türmanabat, Hazar, Türkmenbaşı, Nebit Dağı, Kumdağ ve Bayramali illerine giderek nakliyat ve lojistik hizmeti vermektedir. Ağır yük taşımacılığında öncü olan Türkmenistan nakliyat sayesinde çok kısa sürede istediğiniz miktardaki yükü istediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz. Paletli lastikli excavatör ve loader nakliyesi, boş ve dönüş lowbed yükü temini, tır, kamyon, lowbed ve çekici temini, boş araçlara iş makinaları mal ve yük temini, şehir içi ve şehirlerarası ağır nakliye hizmetlerini vermektedir.

Türkmenistan Şehirler

Aşkabat Nakliye Balkanabat Nakliye Türkmenbaşı Nakliye Türkmenabat Nakliye Hazar Nakliye Nebit-Dağı Nakliye Kumdağ Nakliye Bayramali Nakliye Kerki Kaka Mary Tecen Serdar Kizilarvat carco tasavuz cebelali turkmen nakliyat Türkmen nakliye Turkmen nakliyat Gaziantep,Ankara istanbul,adana Turkmenistan çalışan nakliye firmaları Turkmenistan parsiyel nakliye Turkiye turkmenistan nakliye Turkmenistan frigo nakliye Mersin turkmenistan nakliye Turkmenistan taşıma yapan firmalar Turkmenistan taşıma Turkmen taşımacılık Turkmenistan parsiyel taşımacılık Turkmenistan tır taşımacılığı Turkmenistan frigo taşımacılık Turkmenistan lojistik firmaları Turkmenistan parsiyel nakliye Turkmenistan kargo Turkmenistan Kargo gonderimi Turkmenistan Kargo şirketleri Turkmenistan Kargoları